|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Відгуки про магазин
Сортування:
спочатку нові
по рейтингу
спочатку старі
Рекомендую,все чудово
Все супер , такий самий борд на розетці коштує на 50% дорожче
замовлення отримала дуже швидко ,заряд на триммері був70 відсотків,самостійно ще не заряджали ,та не тестували ,але зовнішній вигляд дуже сподобався,також є цифровий індикатор заряду.Працює не гучно.товаром задоволена.
Мені дуже шкода. Саме мені даний товар не підійшов.
Хороший продавець ,допоміг підібрати розмір . Відправили одразу
незнаю як покаже у покаже у поході, але зроблений з дешевих матеріалів, як то кажуть яка ціна така і якість)
Показати ще 20 відгуків